FlylinkDC++

uk
Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Меню

* Історія змін
* Робота з дампами
* Розробникам
* Форум розробників і користувачів FlylinkDC++

uk:connection_settings

Налаштування з'єднання

Присвоєний адресу

Тут вписується ip адресу вашої мережевої карти. Вибираємо із списку потрібний (якщо у вас їх багато). Програма буде очікувати на з'єднання саме з тієї мережевої карти, чий IP адресу ви тут вкажете. Якщо у вас кілька провайдерів і використовуєте одну програму, залиште 0.0.0.0, це означає що програма буде очікувати на з'єднання на мережевих картах

Налаштування ВХІДНИХ з'єднань

За замовчуванням варто Брандмауер , і це дійсно “найгірший варіант”, тому що ви не зможете завантажувати файли у користувачів з таким же режимом. Якщо не знаєте як налаштовувати Брандмауер з ручним перенаправленням портів , то на даному етапі залиште як є.

Пряме з'єднання - встановлюється коли у вас між комп'ютером і мережею провайдера немає проміжних пристроїв (модемів, роутерів).

Брандмауер із ручним перенаправлення портів - встановлюється в тому випадку, коли між вашим комп'ютером та мережею провайдера є модем або роутер.

Зліва два віконця для номера порту TCP для передачі файлів, і UDP для пошуку.

У довге поле введення прописуємо скрипт визначення IP і натискаємо Знайти IP адреси . Якщо кнопка Знайти IP адреси у Вас не працює, подивіться дані в модемі (де знайти, читайте для вашого модему розділ Портфорвардінг) і введіть IP вручну (менше поле вводу)

Друге довге поле введення - адреса перевірки налаштувань

Поновити IP при старті - відзначте, якщо у вас динамічний IP. При кожному запуску програма буде виставляти його автоматично. Примітка: обов'язково перевірте, що б адреса визначення ip був вірним

Після заповнення всеx полів, натисніть кнопку Перевірити налаштування . Відкриється інтернeт-сторінка, в якій буде написано про успішне закінчення налаштування або навпаки про помилку. Можливо також, що спочатку DC + + потрібно буде перезапустити, а вже потім натискати кнопку перевірки.

DHT - DHT is Distributed Hash Table, it allows you to upload and download from users outside of your hubs if enabled

uk/connection_settings.txt · В останнє змінено: 2012/11/08 22:15 (зовнішнє редагування)