FlylinkDC++

uk

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Меню

* Історія змін
* Робота з дампами
* Розробникам
* Форум розробників і користувачів FlylinkDC++

uk:autoupdate

Автооновлення

Включення автооновлення дозволяє регулярно отримувати свіжі версії клієнта з виправленнями знайдених помилок і доповненнями
http://code.google.com/p/flylinkdc/issues/

Також є можливість оновлення до стабільних “релізів”, в яких, як правило, усунуто більшість критичних проблем, і до бета-версій клієнта, які, безсумнівно, допомагають розробникам налагодити програму.

Сервера автооновлення

За замовчуванням використовується сервер оновлення від Google, файли якого оновлює команда розробників FlylinkDC++, але якщо ваш провайдер або служба підтримки хаба пропонує свою адресу, зазвичай він вписується в поле “Використовувати неофіційний сервер оновлень”.

Розклад автооновлення

Можна налаштувати час перевірки оновлень, або встановити перевірку при запуску програми. Тоді ви точно будете знати про наявність нової версії.

Компоненти для оновлення

Необов'язково оновлювати весь пакет утиліт та компонентів програми, наприклад, якщо у вас вхідний трафік тарифікується дуже дорого (в даний час більшість тарифів безлімітні, і трафік безкоштовний).

Список компонентів:
Виконавчі файли - власне сам клієнт FlylinkDC++. Рекомендується не вилучати його з оновлень
Утиліти - додаткові утиліти, наприклад, Flylink Discovery (для перегляду Бази Даних)
Мовний модуль - оновлення локалізацій, при додаванні нових функцій клієнта ви завжди отримаєте вірні позначення, назви та описи на своїй мові
Портал браузер - утиліта роботи з сайтами прямо у вікні клієнта
Модуль смайлів - отримання нових або модифікованих смайлів і пакетів смайлів :)
Web-сервер - оновлення для сервера віддаленого управління клієнтом
Звуки - нові пакети звуків або оновлення поточних
Теми з іконками - оновлення наборів іконок, графічних образів.
Кольорові теми - оновлення кольорових наборів
Документація - оновлення довідкової інформації
Список DHT серверів - оновити список DHT нодів

Додатково

Виводити попередження перед перезапуском Автооновлення - Включає відображення повідомлення про необхідність перезапуску. Також повідомляє вам про те, що отримані оновлення. Ви завжди в курсі про стан і наявність оновлень.
Оновлювати невідомі компоненти - Дозволяє отримувати нові компоненти клієнта, яких ще немає у складі. Тому такого компонента немає у вищевказаному списку.
Перезапустити FlylinkDC++ відразу після завантаження оновлення - якщо встановлено, то FlylinkDC++ буде перезапущений після успішного оновлення. Якщо у вас встановлено “Виводити попередження” то буде з'являтися вікно, що запитує, чи хочете ви перезапустити програму, чи ні. Якщо не встановлено, програма буде перезапускати кожне оновлення автоматично без повідомлень як повністю автономна самооновлюваною система
Якщо автооновлення включено і ви вибрали “не перезапускати програму” відразу, то FlylinkDC буде оновлено відразу по завершенні роботи.

uk/autoupdate.txt · В останнє змінено: 2012/11/08 22:15 (зовнішнє редагування)